Badania fokusowe - Agencja IArt

PBJ Badania Marketingowe

 

Referencje wystawione przez Agencję Reklamową IArt, za przeprowadzone badania fokusowe przez PBJ - Badania Marketingowe:

 

Badania fokusowe - Agencja IArt

 

Badania fokusowe - Agencja IArt - treść referencji:

Podczas przygotowania kompleksowej internetowej kampanii promocyjnej dla jednego z naszych klientów, zwróciliśmy się do firmy PBJ z prośbą o przeprowadzenie i analizę badania fokusowego. Wyniki badania miały nam posłużyć jako punkt wyjścia do opracowania strategii promocyjnej.
Współpraca z firmą PBJ przebiegła wzorowo od pierwszego do ostatniego dnia realizacji przedsięwzięcia. Od miłej i kompetentnej prezentacji atrakcyjnej oferty począwszy, poprzez kreatywne wsparcie na poziomie tworzenia koncepcji badania, aż do jego profesjonalnego przeprowadzenia i analitycznego podsumowania.
Przez cały okres współpracy pracownicy PBJ pozostawali w ścisłym kontakcie z naszą firmą, wykazując przy tym dużą elastyczność i zrozumienie dla napiętego harmonogramu kampanii.
Jakość usług świadczonych przez firmę PBJ pozwala nam wydać pozytywną rekomendację wobec obecnych i przyszłych klientów firmy. Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą i bez cienia wątpliwości polecamy ją innym podmiotom jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.
AGENCJA IART

referencje